İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

WhatsApp’ta uzun durum gönderme

Merhaba bugün hemen hemen herkesin merak ettiği bir konuya değindik, WhatsApp uzun durum gönderme nedir, nasıl yapılır, neden uzun durum videosu gönderme ihtiyacı duyarız gelin beraber bakalım.

WhatsApp’ta uzun durum gönderme ihtiyacını şu sebepten dolayı ihtiyaç duyarız, örnek olarak benim sevdiğim bir video var ve ben bu videoyu insanlara göndererek zaman kaybetmek istemiyorum ve WhatsApp uygulamasının durum bölümünde paylaşarak zaten rehberimdeki kişilere video erişimini böylece sağlamış oluyorum ama ne yazık ki WhatsApp durum videosu 30 saniyeden fazla gönderilemiyor ve benim videom 1 dakika arkadaşlar bunun için yapmanız gereken bazı adımlar var ama biz en kolay yönteme başvurarak telefonunuza WhatsCut Pro uygulamasını indirerek uzun durum atamama probleminizi böylece ortadan kaldırmış olursunuz, uygulamayı açtığınız zaman karşınıza bölümler gelecek ve siz video kırpma bölümünde videonuzu seçerek ve ardından kaydet paylaş diyerek karşınıza çıkan seçeneklerden WhatsApp durumu seçerek, WhatsApp’ta uzun durum atmayı gerçekleştirmiş olursunuz.

Bu arada dediğim uygulama henüz App Store’da mevcut değil sadece Google Play’da mevcut. Umarım faydalı bir makale olmuştur. Kolay gelsin 🙂

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir