İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Android kullanıcıları için en iyi 5 web tarayıcı

1. Google Chrome- Hızlı ve Güvenli Tarayıcı

Web tarama için daha iyi özellikler ve performanslar elde etmek için. Android cihazlar için iyi bir internet tarayıcısı gereklidir. Bu uygulama tüm android cihazlarla uyumludur. Bu, şimdiye kadar herhangi bir Android cihaz için geliştirilen en güvenli ve en hızlı web tarayıcısıdır. Google Chrome, yerleşik bir Google çevirmeniyle tasarlanmıştır. Ayrıca, bu tarayıcı favori web sitenizi ana sayfaya sabitlemeye yardımcı olur ve diğer özelliklerle çok iyi.

2. Brave- Hızlı, Güvenli Web Tarayıcısı

Bir pop-up ve reklam engelleyici olarak, bu uygulama Android için en güvenilir web tarayıcısıdır. Tarayıcınızı kötü amaçlı yazılım ve pop-up sitelerinden korur.

3. Firefox- Hızlı, özel ve güvenli web tarayıcısı

Güvenli ve inanılmaz hızlı tarama hızı için Firefox sizin için iyi bir seçim olacaktır. 

4. Opera mini- Hızlı web Tarayıcı

Opera mini, bu listedeki en hafif kullanımlı tarayıcıdır. En hızlı tarama deneyimini sunar ve muhteşem bir düşük veri planıyla internette gezinmenizi sağlar.

5. Dolphin- Hızlı, Özel ve AdBlock Tarayıcı

Kısa bir süre içinde, Dolphin Tarayıcıları android uygulama pazarındaki en iyi ücretsiz mobil web tarayıcıları haline gelir. HTML5 video oynatıcı, Gizli modda tarama, kenar çubukları ve daha benzersiz özelliklerin avantajlarını sunar.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir