İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Huawei FreeBuds 3 İnceleme

Huawei FreeBuds 3 İnceleme, Pil ömrü ve şarj, Huawei FreeBuds 3 Ses Kalitesi, Huawei FreeBuds 3 Özellikleri ve Tasarımı;

Huawei FreeBuds 3 Tasarımı

Huawei‘nin üçüncü nesil kablosuz kulaklıkları, ilk kez geçen yıl FreeBuds 2 Pro’da tanıtılan tasarım dilini temel alıyor. Açık montaj tarzı korundu, ancak her iki FreeBud’un gövdesi de artık daha zayıf.

Kulaklığın şekli de konforu artırmak için hafifçe değiştirildi. Huawei daha sıkı bir oturuş için ince bir eğri uyguladı.

Kulaklarınızdan düşmemeleri güvencesi, bu tasarım değişikliklerinin bir başka avantajıdır.

Yağmur nem gibi şeyler için endişelenmenize gerek yok çünkü IPX4 sertifikasına sahipler.

Belki de Huawei’nin kulaklıkları için en dikkat çekici özelliği ve farkı beraberindeki şarj çantasıdır. Oldukça kompakt, kolayca cebinize girebiliyor.

Huawei FreeBuds 3 Özellikleri

Alt kısımda bir USB-C bağlantı noktası ve sağdaki küçük bir çift düğme içerir.

Ayrıca, USB-C bağlantı noktasının yanında kasanın şarj seviyesini belirten küçük bir LED ve içinde FreeBuds 3 pil durumunu gösteren ayrı bir LED de var. 

Pil şarjı% 60’ın üzerindeyse bunlar yeşil,% 60 ila% 20 arasındaysa sarı,% 20’nin altında kalanlar ise kırmızı yanacaktır.

Huawei FreeBuds 3 Ses Kalitesi

Aslında ses kalitesinin o kadarda mükemmel olduğu söylenemez.

Olağanüstü ses kalitesi arıyorsanız, bu kulaklıkların sizin için olmadığını duyduğunuzda şüphe duymazsınız. Ancak Apple’ın alternatifleriyle oldukça olumlu bir karşılaştırma yapıyorlar. FreeBuds 3 biraz daha fazla basa ve daha zengin bir genel sese sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Bağlantı

Huawei olmayan telefonlarda FreeBuds 3’ü kullanmanın tek dezavantajı, otomatik duraklatma ve oynatma eksikliğidir. Bu, kulaklarınızdan kısa bir süre için çıkarılmasında oldukça yararlı olabilir, çünkü müziği anında durdurur. Yeniden taktıktan sonra medyanız yeniden başlar.

Daha önce de belirtildiği gibi, iOS için Huawei AI Life uygulaması yok, bu da ne yazık ki, iOS alıcıları için ekstra bir olumsuzluk olduğu anlamına geliyor.

Pil ömrü ve şarj

Batarya konusunu genişleten Huawei’nin FreeBuds 3’ü tek bir şarjla 4 saat kullanım için derecelendirildi. Ancak sonuçlar sonuçta kullanım durumuna ve bağlı cihaza bağlı olarak değişebilir.

Birlikte verilen kasayı bir USB-C kablosu ile tamamen şarj etmek sadece bir saat sürer. Bu kadar küçük bir ürün için oldukça uzun bir zaman gibi gelebilir, ancak Apple’ın AirPods şarj durumunun yeniden doldurulması iki kat sürüyor ve bu Huawei’nin başarısını oldukça etkileyici yapıyor.

Ayrıca Bakınız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir