İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Moto G8 Plus İnceleme | Motorola

Moto G8 Plus, İnceleme, Pil ömrü ve şarj, Görüntü Kalitesi, Kamera, Motorola G8 Plus Performansı, Özellikleri ve Tasarımı;

Moto G8 Plus Tasarımı

Motorola, tasarımdan yola çıkarak, büyülü cilt boyama işine sahip tamamen plastik bir gövde, arkadan kapasitif bir parmak izi tarayıcı ve çentikli bir ekran.

Parmak izlerinden bahsetmiş olan Moto G8 Plus, arka tarafında güvenilir, hızlı ve kullanımı kolay eski bir kapasitif parmak izine sahip. Bu 3D veya ekrandaki parmak izi tarayıcıları kadar şık değil, ancak işi iyi yapıyor.

Küçük donanım ekstraları konusunda, Motorola G8 Plus ayrıca üst kısmında 3,5 mm ses girişi de sunuyor.

Motorola G8 Plus Performansı

Motorola G8 Plus, amiral gemisi sınıfı bir yonga seti ile birlikte gelmiyor, ancak genel performans açısından yeterince güçsüz veya ciddi bir eksiklik olduğu izlenimini’de bırakmıyor.

Moto G8 Plus Kamera

Ana kamera çok geniş f / 1.7 diyafram açıklığı ve dört piksel teknolojisine sahip bir 48MP sensöre sahipken, diğer iki kamera 5MP derinlik sensörü ve 117 derecelik görüş alanına sahip ultra geniş hareketli video kameradır. Sinemagraflar, Slow-Mo videoları, Spot Renk ve diğer birçok kamera modu da burada mevcut.

Motorola G8 Plus Görüntü Kalitesi

Işıklar söndüğünde yeterli görüntü üreten özel bir gece modu da vardır. Yine de harikalar beklemeyin, bir Samsung veya bir iPhone’un kendi gece modu kadar iyi değil, ancak hiçbir şekilde kötüde değil. 

Örnek Görüntüler

Motorola G8 Plus Pil Ömrü Ve Şarj

Pil ömrü mükemmel! Telefonu bir şarj cihazına bağlamak zorunda kalmadan yaklaşık iki gün kullanacağınızı tahmin ediyoruz.

Moto G8 Plus, 4.000mAh batarya ile şarj’a dayanıklı bir telefon.

Şarj açısından, Moto G8 Plus, telefonu 141 dakika tamamen şarjını dolduracak şekilde kutuda hızlı bir 3A TurboPower şarj aleti ile birlikte geliyor.

Motorola G8 Plus Sonuç

Telefonun bazı dezavantajlarının vurgulanması gerekir. Hepsinin en büyük konusu kamera paketi – dört adet kamera sensörüne sahip olmasına rağmen, telefon yalnızca normal fotoğraflar çekebiliyor. Telefoto veya süper geniş açılı görüntüler çekmenize izin vermiyor. Özel derinlik sensörü ve aksiyon kamerası kullanımda sınırlıdır.

Genel olarak, mükemmel pil ömrü, kullanıcı dostu tasarımı, fiyat için uygun performans ve temiz bir Android deneyimi ile uygun fiyatlı bir telefon arayanlar için Moto G8 Plus’ı tavsiye edilebilir. Action cam ile vloglama ve film çekmeyi seven gençler için mükemmel bir cihaz olabilir. Bugünlerde orta sınıf bir Motorola telefonu edinmek istiyorsanız, bakmanız gereken telefonlardan bir tanesi olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca Bakınız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir