İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İphone’dan Bilgisayara Video Aktarma

İphone ile video çekerek bazen depolama alanlarının bir anda dolduğunu fark edebiliriz, bizde bu makalemizde böyle problemlerle karşılaştığınızda yapacağınız ilk işlem olan iphone‘dan bilgisayara video aktarma nedir, nasıl uygulanır, hakkında bilgi vermeye çalışacağız. İşte adım adım iphone‘dan bilgisayara video aktarma için uygulayacağınız yöntemler;

MoibMover İle İphone‘dan Bilgisayara Video Aktarma

İPhone veri aktarımı söz konusu olduğunda, iOS aygıtları arasında veya bir iOS aygıtı ile bir bilgisayar (PC veya Mac) arasında fotoğraf, video, müzik, kişi, mesaj vb. Aktarmak için tasarlanmış MobiMover yararlı ve önerilen bir araçtır. MobiMover ile videoları Windows 10 / 8.1 / 8/7 çalıştıran iPhone‘dan PC’ye kolayca aktarabilirsiniz. Aşağıdaki adımlar, MoibMover ile iphone‘dan bilgisayara nasıl video aktaracağınızı göstermektedir.

MobiMover yazılımını PC’nize indirin ve yükleyin. İPhone‘unuzun bilgisayarınız tarafından tanınması için iTunes’u bilgisayarınıza da yüklemeniz gerekir.

MobiMover programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

İPhone‘unuzu PC’nize bağlayın ve telefonun kötü amaçlı olmadığını bilgisayarınızda doğrulayın. MobiMover uygulamasını başlatın ve “İçerik Yönetimi”> “Videolar”> “Filmler / TV / Müzik Videosu” nu tıklayın.

iDevice’inizden bilgisayarınıza dosya aktardığınızda, dosyalar varsayılan olarak masaüstünüzde saklanır. Özel bir klasör seçmek istiyorsanız ayarlar bölümünden bir konum seçiniz.

Şimdi kopyalamak istediğiniz videoları seçin ve “PC’ye Aktar” ı seçin. Daha sonra, seçilen videolar anında aktarılacaktır. Tamamlandığında, öğeleri kontrol etmek için seçilen klasöre gidebilirsiniz.

Umarım, İphone‘dan Bilgisayara Video Aktarma başlıklı makalemiz faydalı olmuştur.

Önerilen Kategori: Mobil

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir