İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone rehber yedekleme nasıl yapılır?

iPhone rehber yedekleme işlemi iPhone kullanıcılarının telefon değiştirme gibi durumlarda önceden yapması gereken işlemlerden biridir. Peki iPhone rehber yedekleme işlemi nasıl yapılır, iPhone telefonunuz varsa ve telefonunuzu değiştirmeye karar verdiyseniz, mutlaka rehberinizi yedeklemeniz gerekecektir. Bizde bu makalede iPhone telefonlar için rehber yedekleme işlemi nasıl gerçekleştirilir, ondan bahsettik. İşte adım adım iPhone rehber yedekleme işlemi..

iPhone kullanıcıları için rehber yedekleme işlemi aslında oldukça basittir, çünkü bunu doğrudan iCloud hesapları üzerinden gerçekleştirmeleri mümkün, iCloud hesabınıza giriş yaptığınızda karşınızda açılan ekranda kişilerim sekmesine tıkladığınızda rehberinizi kolaylıkla bulabilirsiniz. iCloud hesabınıza giriş yapmak için https://www.icloud.com/ adresine gitmelisiniz, iCloud hesabınıza giriş yaparak gelen ekranda kişiler bölümüne tıklanarak rehberinize kolayca erişebilirsiniz, aynı zamanda ekranın sol alt kısmında dışa aktarma gibi işlemler için buton bulunmaktadır.

iPhone telefonlar için rehber güncel olarak iCloud hesabınıza yedekleniyor, yani bu tarz durumlarda gerekli olmadıkça rehberin devamlı yedeklenmesine gerek yoktur. Mevcut iCloud hesabınızda yukarıda bahsettiğimiz gibi rehber mevcuttur. iPhone rehber yedekleme başlıklı konumuz umarım faydalı olmuştur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir