İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone 12 ve 12 Pro 5G ayrıntıları

Apple, COVID-19 seyahat yasakları nedeniyle iPhone 12 ve iPhone 12 Pro tasarımlarını tamamlarken biraz sorun yaşıyordu. Apple’ın artan çabaları nihayet işe yaradı ve iPhone 12 serisi tasarımları seçildi.

İPhone 12 ve 12 Pro modellerine fiyat etiketlerinden bağımsız olarak gelen bir başka özellik de 5G ağ bağlantısı. Özellikler henüz mevcut değil, ancak ilk raporlar mmWave teknolojisinin Pro markalı amiral gemilerine ayrılacağını gösteriyor.

Sırasıyla D52G ve D53G kodlu iPhone 12 ve iPhone 12 Plus, arkada bir çift kamera kurulumu ve bir alüminyum çerçeve benimseyerek iPhone 11’in ayak izlerini takip edecek gibi görünüyor.

iPhone 12 ve 12 Pro 5G

İPhone 12 Pro ve Pro Max’e gelince, bunlar sırasıyla D53P ve D54P olarak kodlandı ve çerçeve için yukarıda belirtilen düz kenarları benimserken paslanmaz çelik yapıyı koruyacak. Bu, daha ince çerçevelerle birlikte daha büyük bir OLED ekranla birleştirilmelidir.

Akıllı telefonlar ayrıca yukarıda belirtildiği gibi üçlü kamera kurulumu ve bir LiDAR tarayıcı içerecek şekilde ayarlanmış görünüyor. Yeni cihazları uzaktan Apple’ın iPhone 11 Pro serisi ile karşılaştırırken muhtemelen en büyük fark bu olacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir