İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Redmi Note 8 Pro Pubg Mobile Performansı

Merhaba bugün en çok tutulan telefonlardan birisi olan Xiaomi Redmi Note 8 Pro Pubg Mobile Performansına değineceğiz. Redmi note 8 pro kasıyor mu, ısınma meydana geliyor mu ve şarj yani pil tüketimi ne kadar gidiyor gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız. Dünya genelinde milyonlarca indirmeye sahip olan pubg mobile oyunu note 8 pro da nasıl performans sağlamakta, en başta kısaca note 8 pro özelliklerine bir bakalım, kısaca note 8 pro özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

Redmi Note 8 Pro Özellikleri

Dahili Depolama: 64/128 GB

Ekran Boyutu: 6.53 inç

Bellek (RAM): 6 GB

Hat: Çift Hat

Pil (Batarya): 4500 mAh

CPU Frekansı: 2.05 GHz

bu özelliklerin yanı sıra redmi note 8 pro cihazında LiquidCool teknolojili oyun işlemcisi, 4.5G desteği ve hızlı şarj özelliği bulunmakta.

Redmi Note 8 Pro Pubg Mobile Kaç FPS Sağlıyor?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro cihazı pubg mobile’da 60 FPS sağlamakta ama FPS değeriniz genelde 55 ile 60 arasında değişiklik gösterebilir, şimdiden şunu belirtmek isterim oyunu oynamak için alacak olan arkadaşlar note 8 pro cihazında kolay kolay problem yaşamazlar ama hem oynayıp hem ekran yakalamak yani video çekmek isteyen arkadaşlara tavsiye edebileceğim bir cihaz değil çünkü video kayıt programları FPS düşmesine neden olmakta. Redmi Note 8 Pro cihazı pubg mobile’da sadece akıcı grafiklerde 60 FPS vermektedir.

Redmi Note 8 Pro Pubg Mobile Kasma Sorunu

Redmi 8 Pro cihazında pubg mobile oynarken donma kasma sorunu yaşayan arkadaşlar, Pubg Mobile Kasma Sorunu İçin Çözüm Önerileri başlıklı yazımızı okuyabilirler. Bunlar dışında redmi note 8 pro pubg kasıyor diyen arkadaşlar, cihazınızda bulunan kasma problemi aşırı ısınmadan meydana gelebilir.

Note 8 Pro Pubg Performansı

Aşağıdaki videoda full ekran kaydı yapılarak note 8 pro cihazından pubg mobile oynanmış ama video kaydından dolayı oyunda FPS düşmesi yaşanmış olabilir yani video çekilen hali ile normal hali aynı değildir normal hali daha akıcıdır videoya göz atabilirsiniz, düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Umarım Note 8 Pro Pubg Mobile Performansı başlıklı konumuz faydalı olmuştur, düşüncelerinizi yorumlarda belirtiniz.

Bir yorum

  1. Ali Ali Aralık 4, 2020

    Xiaomi redmi note 8 pro cihazinin pubg mobile performansini detayli anlattiginiz icin tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir