İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung Galaxy Tab S6 İnceleme

Samsung Galaxy Tab S6 İnceleme, Kamera, Pil Ömrü ve Şarj, Performans, Multimedya, DeX modu, S Kalem, Arayüz ve İşlevsellik, Ekran Tasarımı ve Özellikler;

Samsung Galaxy Tab S6 Tasarımı

Galaxy Tab S6, ince çerçeveleri ve metal yapısı sayesinde modern bir his veriyor. Hafif ve rahat tutulmasıda iyi bir özelliği arasında yer alıyor. Ortalama bir el çantasına rahatça sığabilir.

AKG destekli dört hoparlör var iyi bir ses sistemine sahip. Ancak, portlar konusunda kulaklık jakı bulunmuyor.

Samsung Galaxy Tab S6 Ekran Tasarımı

Bu ekrana bakmak gerçekten bir zevk! 10,5 inç boyutunda zaten oldukça büyük, Filmler ve TV şovları çarpıcı görünüyor. 16: 9 en boy oranı, HDR oynatma desteği ve AMOLED ekranlarla ilişkili üstün kontrast kesinlikle Tab S6’dan alacağınız harika sinema deneyimine katkıda bulunuyor. 

S Kalem, Arayüz ve İşlevsellik

Galaxy Tab S6’nın Bluetooth özellikli S Kalemi kutuya geliyor ve cihazın arkasına manyetik olarak takılıyor.

İşlevsellik konusunda, S Pen Samsung‘un son birkaç yıldır stilize ettiği şeyi yapıyor. Yazma ve çizmenin yanı sıra, ekran notları oluşturma ve ekran görüntülerini kırpmanın yanı sıra, S Pen üzerinde şık bir düğmeniz var ve Galaxy Note 10+ üzerindeki hareketlere benzer hareketler kullanmanıza izin veriyor . Düğmeyi basılı tutup S Pen’i yukarı, aşağı, sola veya sağa hareket ettirerek, desteklenen medya oynatıcılardaki parçalar arasında geçiş yapmanın yanı sıra, kamera uygulamasındaki kamera modları arasında kendi kendine çekim yapabilir veya kamera modları arasında geçiş yapabilir.

Galaxy Tab S6, kutudan çıktığında One UI ve Android 9 ile birlikte geliyor. Güzel görünüyor; sistem çapında bir karanlık modu ve jest tabanlı navigasyon vardır. Ne yazık ki henüz Android 10 yok.

Ekranda yerleşik bir parmak izi tarayıcı var ve Samsung’un amiral gemisi telefonlarında bulunanla aynı. Evet, Tab S6’da yüz kilidi de var ve hızlı ve güvenilir bulunuyor, Ancak 3D tabanlı veya parmak izi açma yöntemleri kadar güvenli değil.

İPad Pro gösterişli yeni iPadOS ile birlikte gelirken, Samsung uygulamalarınız için daha yetişkin bir arayüz ortamı olan DeX moduna sahiptir.

DeX modu

Multimedya

Daha önce de bahsettiğim gibi, Tab S6 multimedya tüketimi için mükemmel bir cihazdır. Bu, mükemmel AMOLED ekran ile güçlü AKG ayarlı hoparlörler arasındaki kombinasyondur. Film izlemek ve TV şovları oldukça sevindirici ve eğlendirici,

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 Performans

Snapdragon 855 çip ve 8GB RAM sayesinde performans mükemmel. Dahili 128 veya 256GB depolama alanıyla Tab S6, tüm medya ve veri dosyalarınız için fazlasıyla yeterli alan sunar ve daha fazla depolamaya ihtiyacınız olursa, her zaman hibrid kart yuvasında bir microSD kartı takabilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab S6 Pil Ömrü ve Şarj

7,040mAh büyük batarya sayesinde batarya ömrü harika. 

Desteğe hızlı adapte edilebilir, ancak verilen şarj cihazı yavaş 2A / 10W’tır, bu nedenle tabletin doldurulması uzun sürer.

Samsung Galaxy Tab S6 Kamera

Tab S6’da çift kamera kurulumu bulunuyor. 5MP ultra geniş bir çıtçıtla birleştirilen 13MP f / 1.9 normal kamera var. Ayrıca 4K video çekebilirsiniz, ancak yalnızca ana kamerayla.

Görüntüler bir tablet için yeterli tamam, ama çok süslü bir şey yok. Düşük ışıkta görüntüler iyi sonuç veriyor ve Samsung’un Gece Modu da burada bulunuyor, böylece karanlıkta da resim çekebilirsiniz.

Örnekler

Ayrıca Bakınız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir