İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung Galaxy S9 Kendi Kendine Kapanıyor

Samsung her ne kadar tercih edilse de, bazen kronik sorunlarla karşı karşıya kalabiliyoruz, bu yazıda samsung galaxy s9 kendi kendine kapanma sorunu, hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Eğer samsung galaxy s9 kapanma sorunu ile ilk kez karşılaştıysanız, telefonu kapatıp, yeniden başlatmayı deneyiniz.

Samsung Galaxy S9 kendi kendine kapanma sorunun bir uygulamadan mı yoksa telefondan mı kaynaklandığını anlamak için öncelikle telefonunuzu güvenli moda almalısınız, Şimdi adım adım telefonumuzu güvenli moda alalım;

Güvenli moda geçmek için güç düğmesine basılı tutmanız gerekecektir, bu işlemi 2 veya 3 saniye boyunca yapın, ardından telefonun ekranına samsung yazısı (logosu) gözükünce, güç düğmesine basılı tutmayı bırakınız ve ses kısma düğmesine basın yanlış yapmayınız ses kısma düğmesi ve güvenli mod ekrana geldiği zaman ses kısma düğmesine basmayı bırakınız. Artık telefonunuz güvenli mod ile çalışmaktadır.

Güvenli moda geçtiniz eğer hala probleminiz devam ediyorsa yani telefon kapanıyor ise problem yüksek olasılıkla telefondadır.

Güvenli moda geçtiniz ama telefonunuz kapanmıyor ise bunun bir uygulamadan olma olasılığı yüksektir.

Problem devam ediyor ise telefonun önbelleğini silin.

Güvenli moddan telefonunuzu çıkarmak için telefon açıkken tekrar ses kısma düğmesi ve güç düğmesine basın çıkan ekranda yeniden başlat seçeneğine tıklayarak, hiç bir işlem yapmadan bekleyiniz. Telefonunuz güvenli moddan normal moda geçiş sağlayacaktır.

Umarım, Samsung Galaxy S9 Kendi Kendine Kapanıyor başlıklı makalemiz faydalı olmuştur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir