İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung Galaxy A70e | A70e Tasarımı

Samsung Galaxy A70e: Endonezya’daki Samsung, Galaxy A51 ve Galaxy A71 gibi en yeni Galaxy Series A telefonlarını piyasaya sürdü. Ayrıca şirketin bu yıl Galaxy S20 serisi olarak adlandırılan en yeni amiral gemisi ve en son katlanan telefon Galaxy Z Flip’i de piyasaya sürdü.

A70e, elde ettiğimiz render işleminden Infinity-U tasarımını kullanarak A70 ve A70’lere benzer bir tasarım geliştirdi. Ama burada garip bir şey var, cep telefonu oldukça kalın bir çerçeveyle geliyor gibi görünüyor, Samsung’un bu kalın çerçeveyle bir cep telefonu sunması mümkün mü? Bu bir aksilik mi? Bildirilecek olan ekran boyutu 6.1 inç’tir.

Arka tarafına bakılırsa, ana kamera aynı zamanda bir LED flaş ile donatılmış 3 sensör kadar dikey olarak düzenlenmiştir.Bu bölümde ayrıca bir parmak izi tarayıcısı gösterilmektedir. Bu, cihazın bir AMOLED paneli ile gelmediğini, fiyatın nispeten daha ucuz olacağını düşünerek sadece IPS LCD’yi kullanabileceğini gösterir.

Ayrıca, Galaxy A70e’nin üst kısmında bir ses jakı bulunurken, alt kısım hoparlör ızgarasına, MicroUSB bağlantı noktasına ve mikrofona ev sahipliği yapıyor. SIM tepsisi solda bulunurken ses seviyesi ve güç düğmeleri sağdadır.

Galaxy A70e spec hakkında fazla bilgi yok. Sızan bu söylentileri önümüzdeki haftalarda doğrulamaya çalışacağız.

Önerilen Kategori: Mobil

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir