İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Android ve İOS İçin En İyi 5 Futbol Oyunu

Merhaba bu makalede sizlere Android ve İOS telefonlarda oynayabileceğiniz en iyi 5 futbol oyunu listesini derledik, işte hem Android hem İOS telefonlarda oynayabileceğiniz en iyi 5 futbol oyunu;

Stickman Soccer 3D

Stickman Soccer 3D, oyun gereksinimlerine bakacak olursak Android telefonlar için sürümün en az 4.1 olması gerekir, oyunu ister çevrimiçi ister çevrimdışı oynayabilirsiniz. Hem Android hem İOS telefonunuzda oynayabileceğiniz futbol oyunları arasında sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Score! Hero

Score! Hero, Android ve İOS için en iyi futbol oyunları listesinde yer almayı hak eden oyunlar arasında, Score! Hero oynaması basit ustalaşması zor oyunlara benzemekte, yinede oyuna bir göz atmanızda fayda var.

Soccer cup 2020

Soccer cup 2020, Doğal oyuncu hareketleri, hassas geçiş ve derinlemesine taktikler sunarak, telefonunuza gerçek bir futbol oyunu deneyimi getiriyor! Android ve İOS için en iyi futbol oyunları listesinde yer almayı hak edenler arasında.

FIFA soccer

FIFA soccer, oyunda kendi takımınızı kurabilir, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi – dünyanın en büyük kulüp müsabakalarında rakiplere meydan okuyabilirsiniz. Android ve İOS için en iyi futbol oyunları arasında yer almayı hak edenler arasında, oyuna göz atarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Dream League Soccer 2020

Dream League Soccer, Oyunda oyuncularınızı geliştirmek için antrenör kullanabilirsiniz aynı zamanda Dream League Live ile dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı yarışabilirsiniz.

Umarım, Android ve İOS için en iyi 5 futbol oyunu başlıklı makalemiz faydalı olmuştur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir