İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SAMSUNG Geliştirici Seçenekleri Açma

Merhaba bugün yine çoğu kişi tarafından merak edilen sorulardan birisi olan mobil cihazları yakından ilgilendiren  SAMSUNG geliştirici seçenekleri açma işlemi nasıl gerçekleştirilir? Geliştirici seçenekleri telefonunuzda bulunan bazı gizli özellikleri ve bazı yönetim ayarlarını sizin ayarlamanızı sağlar. Bu seçenekleri cihazınızı çok iyi bir şekilde optimize etmek için kullanabilirsiniz. Geliştirici seçenekleri bölümünü telefonunuzda bulunan bir ek ayarlar bölümü olarak düşünebilirsiniz. Peki geliştirici seçenekleri nasıl aktif edilir?

SAMSUNG Geliştirici Seçenekleri Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

ANDROİD telefonlarda geliştirici seçeneklerini açabilmeniz için izlemeniz gereken bazı adımlar vardır. Adım adım geliştirici seçenekleri açma?

Öncelikle telefonunuzda geliştirici seçeneklerini açabilmeniz için şu adımları izleyin.

Ayarlar>Cihaz Hakkında> Yapım Numarası, bu adımları takip ederek yapım numarası bölümüne ulaşmanız gerekmekte. Bu bölüme ulaştığınız zaman yapım numarası yazan bölüme 7 defa tıklamanız durumunda “artık geliştiricisiniz” bildirimi ekranda kısa süreliğine gözükecektir, Evet geliştirici seçenekleriniz artık aktif durumda.

Geliştirici seçenekleri nerde bulunmaktadır, geliştirici seçenekleri bölümü yine cihazınızın ayarlar bölümünde bulunmaktadır. Ayarlar bölümünde gezinerek geliştirici seçeneklerinize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Umarım, SAMSUNG geliştirici modu açma başlıklı yazımız faydalı olmuştur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir